Všechny články

Ukázková hodina v 1. třídě

17. října proběhlo již tradičně ukázkové vyučování v prvních třídách. Tato školní aktivita je velice oblíbená u rodičů a rodinných příslušníků a každoročně se těší hojné účasti.

zveřejněno: 20. 10. 2019

Sportovní den na Okružce 2019

V úterý 24. 9. se na školním hřišti ZŠ Okružní uskutečnil sportovní den pro všechny žáky naší školy. Chtěli jsme zahájit školní rok společnou akcí a stmelit tak náš veliký žákovský kolektiv. Proto se děti rozdělily do skupin napříč ročníky od první až do osmé třídy.  Deváťáci se podíleli na organizaci.

zveřejněno: 5. 10. 2019

Přespolní běh okrskové kolo 2019

Dne 26.9. 2019 se konalo Okrskové kolo přespolního běhu v Aši, na vrchu Háj, který úspěšně pořádala naše škola ZŠ Okružní. Za typického podzimního počasí se sešla velmi dobrá konkurence 5 škol. Soutěžilo se v 6 kategoriích a naši sportovci zaznamenali velmi dobré výsledky.

zveřejněno: 5. 10. 2019

Turnaj v kopané

Vážení příznivci sportu, dne 20.9 2019 v pátek ,se zúčastnili žáci naší školy /6.-9. Třídy / Okrskového turnaje v kopané v Hranicích.

zveřejněno: 5. 10. 2019

Návštěva botanické zahrady v Bečově

Ve středu 25. září navštívili žáci druhých tříd botanickou zahradu v Bečově. Zúčastnili se vzdělávacího programu – Koulelo se koulelo -  zpracování jablek.

zveřejněno: 30. 9. 2019

První podzimní den

V pondělí 23. září se na prvním stupni potkávala žlutá s červenou, oranžová s hnědou, sem tam byla k vidění i zelená. Co se to tu dělo? Byl první podzimní den. Žáci i učitelky přišly oblečené v barvách podzimu. Někteří měli i podzimní doplňky, jako náušnice z kaštanů, čelenku do vlasů z kaštanů a žaludů apod. Ale to nebylo všechno! Přinesli i vyrobeného skřítka Podzimníčka. Každý svého. Někdo donesl i jeho obydlí. Skřítka vyrobili z přírodnin. A tak jsme na 1. stupni přivítali PODZIM.

zveřejněno: 26. 9. 2019

Postarej se o svého prvňáčka

2. září přišli do naší školy (ZŠ a MŠ Okružní) další noví prvňáčci. Protože nebyli na nové prostředí zvyklí, ze všeho byli vykulení a ohromení rozlohou školy, rozhodli jsme se, že jim pomůžeme prostřednictvím akce „Postarej se o svého prvňáčka". Do tohoto projektu se zapojili žáci 8. a 9. třídy.

zveřejněno: 26. 9. 2019

„Okružka“ v republikovém finále Odznaku všestrannosti olympijského víceboje

Ve středu 4. září vyrazila do Brna na 10. republikové finále dvě děvčata z naší školy, Daniela Benedeková a Natálie Trojanová v doprovodu p. učitelky Simony Dobešové. Nestačily se ani rozkoukat a už spěchaly na stadion, kde nacvičovaly generální nástup na druhý den. Unavené, ale natěšené na dva nabité dny, které je teprve čekaly.

zveřejněno: 25. 9. 2019

Nové prostory ZŠ

Žáci a učitelé se v novém školním roce dočkali nové odborné učebny fyziky, nové cvičné kuchyňky a další učebny. Fyzika je vybavena zásuvkami, kahany, elektrickými roletami a interaktivní tabulí. K užívání byla předána i úplně nová cvičná kuchyň s několika oddělenými pracovištěmi, vybavená spotřebiči. S kuchyňkou sousedí nová učebna vybavená interaktivní tabulí.

zveřejněno: 25. 9. 2019

Vítejte v novém školním roce 2019/2020

Letošní léto bylo plné slunce a tak pevně věříme, že jste si ho vychutnali plnými doušky. Během volných dní jste poznali jistě nová místa, našli nové kamarády a přátele, objevili jste krásy hor či vod, ale možná jste si znovu uvědomili, že doma je prostě doma. Jste nabiti energií a optimismem a možná se vám zasteskne i po naší škole. I my vás již netrpělivě vyhlížíme a těšíme se na setkání s vámi. Věříme, že nás všechny společně čeká nový školní rok naplněn zážitky, poznáváním a efektivní přátelskou spoluprací.

zveřejněno: 28. 8. 2019