Pololetní tělomrsk

V úterý 30. ledna 2018 proběhla v odpoledních hodinách v tělocvičně naší školy sportovní akce nazvaná Pololetní tělomrsk. Po učebním vypětí si děti krásně uvolnily a protáhly svá těla.
20. 2. 2018

V úterý 30. ledna 2018 proběhla v odpoledních hodinách v tělocvičně naší školy sportovní akce nazvaná Pololetní tělomrsk. Po učebním vypětí si děti krásně uvolnily a protáhly svá těla.

Akce se zúčastnilo 38 dětí z 1. stupně.

Tělomrsk začal řádnou rozcvičkou a pokaždé, když děti měnily stanoviště, kterých bylo 5, proběhla chvilka cvičení s hudbou.

Na gymnastickém koberci předvedly kotouly vpřed i vzad, čímž prokázaly pružnost svých těl, na překážkové dráze si ověřily svou rychlost a obratnost, na lavičkách si procvičily, přeskoky, úkony spojené s udržením rovnováhy i cviky posilovací. Na stanovišti se švédskými bednami děti na bedny odvážně vyskakovaly, mnohé ji i bravurně přeskočily. Stanoviště s lavičkami šikmo zavěšenými na žebřinách dětem nabídlo nejen překonání strachu lézt do výšek, ale také patřičnou odměnu sklouznout se.

Celá akce měla spád a děti odcházely domů od učení odpočaté a po cvičení hezky unavené.

Souvisejicí galerie