Nejlepší sportovci – 2018/2019

Dále v článku naleznete nejlepší sportovce naší školy na prvním i druhém stupni.
7. 5. 2019

Ocenění ve školním roce 2018 / 2019

Nejlepší sportovci – ZŠ a MŠ Aš, Okružní 57

1. stupeň

1) Natálie Trojanová 5. A

Pravidelná účast na všech přeborech školy, vynikající reprezentace v soutěžích AŠSK i OVOV. Získala zlatý OVOV, vybojovala postup do republikového kola OVOV mezi 24 nejlepších v ČR. Letos má velkou šanci tento úspěch zopakovat. Malá postavou, velká výkonem.

2) Michaela Benedeková 4. B

Pravidelná účast na všech přeborech školy, vynikající reprezentace v soutěžích AŠSK i OVOV. Ve svém ročníku 2009 je nejlepší v okresu Cheb s velkými ambicemi v krajském kole. Aktivní zapojení v hodinách TV. Ve volném čase se věnuje volejbalu v VK Aš.

3) Matěj Jančok 5. A

Sportovec „tělem i duší“, kde je akce, tam nechybí. A co víc? Většinou to ozdobí medailí i diplomem, pilný sběratel OVOV odznaků. Vrcholem je zlatý odznak v posledním roce. Dobrý v individuálních, ještě lepší v kolektivních sportech. Navštěvuje fotbalovou akademii.

4) Adam Cichí 5. A

Žák s obrovským progresem hlavně v OVOV soutěžích, majitel zlatého OVOV odznaku. V letošním školním roce doposud vyhrál všechny OVOV přebory, kterých se účastnil a jasně postoupil do krajského kola. Pravidelný účastník přeborů školy, které ZŠ a MŠ Okružní pořádá pro své žáky.

2.stupeň

1) Sára Vinceová 8. A

Skromná dívka s pozitivním přístupem ke sportu i hodinám TV. Zlepšováním svých výkonů si zajišťuje pravidelnou účast v reprezentaci školy, tam odvádí kvalitní a poctivou práci. Hlavně v OVOV, kde ji letos určitě ozdobí některý z odznaků a kde patří mezi nejlepší 3 v okresu a kde je oporou úspěšného družstva školy. Ve volném čase se věnuje volejbalu v VK Aš.

2) Veronika Jeníčková 8. A

Veronika je žákyně 8. A třídy, která se hlavně prosazuje v OVOV soutěžích. Vynikající výkony ukázala v posledním období opakovaně. Letos už bohužel bojuje pouze za jednotlivce, prezentuje se však nadále kvalitními výsledky. Ve volném čase navštěvuje tréninky volejbalového klubu v Aši, patří mezi opory.

3) Ladislav Zemanovič 7. A

Nejlepší sportovec školy nejen v ročníku 2005. Sportovec s velkým zájmem o své výkony a i výkony družstva školy. Letos je tahoun a kapitán OVOV družstva, které postoupilo pod jeho vedením do krajského kola v Ostrově. Aktivní je i v mimoškolní činnosti, kde úspěšně reprezentuje město Aš v badmintonovém klubu BK Aš.

4) Milan Cina 7. A

Milan je skromný a kvalitní sportovec, který na sobě stále pracuje s cílem zlepšovat se v disciplínách. I malé zlepšení ho vždy potěší. Je reprezentantem OVOV družstva, kde i jeho bodový přínos pomohl družstvu k postupu do krajského kola.