Lyžařský výcvikový kurz 2019

Lyžařský výcvik proběhl v termínu 4. - 8. února 2019.
25. 2. 2019

Na lyžáku to bylo fajn. První den jsme se rozdělili, podle skušenosti s lyžováním, do třech skupin. Učili jsme se s panem učitelem a instruktory chodit stromeček do svahu, jezdit z kopce, také padat a poté si stoupnout zpět na lyže. Druhý den páni instruktoři zjistili co umíme a co ne, a podle toho jsme jezdili na sjezdovce, která nám vyhovovala. Tak to bylo až do čtvrtka.
V pátek to bylo jiné! Měli jsme závody - slalom. Všechny nás to moc bavilo. Nakonec jsme se společně vyfotografovali. Všichni byli moc zklamani z toho, že nám už skončil ten nejkrásnější týden co jsme kdy mohli mít. Měli bychom jít za naší paní ředitelkou a poprosit ji, zda by bylo možné příští rok jít opět na lyže. Lyžování je totiž báječné.

Jaroslava Březinová, žákyně 7.A

Souvisejicí galerie