Den matek 2019

V úterý 21. května  se opět zcela zaplnila aula naší školy rodiči, maminkami, babičkami, tetami  a hosty, kteří se přišli podívat na vystoupení žáků prvních, druhých a třetích tříd.  Trochu se zpožděním se oslavoval Den matek. Naši mladší žáci se velmi svědomitě na tuto akci připravovali, aby potěšili své nejbližší. Program byl velmi pestrý.
28. 5. 2019

Prvňáčci tančili, zpívali, pohybově a hudebně doprovázeli písně, někteří jednotlivci  výborně přednášeli krátké básničky, se kterými také reprezentovali školu na recitační soutěži. Druháci recitovali,tančili   a zpívali. Třetí třídy vystupovali s písněmi v retro stylu, zahráli krátkou scénku s mimozemšťany. Velice emotivní bylo závěrečné společné vystoupení všech žáků. Ti se rozloučili Písní pro mámy a táty za klavírního doprovodu paní učitelky Ivety Živčákové. Všechna vystoupení sklidila velký potlesk. Děti byly velmi šikovné  a svým maminkám udělaly obrovskou radost. Poděkování patří všem žákům, učitelkám a organizátorům, kteří se na akci podíleli.

Těšíme se na příští rok, H. Dantlingerová