Novinky

Nadace rozvoje nám pomohla získat mikroskopy

Loni na podzim se ZŠ Okružní přihlásila se svým projektem Příroda pod mikroskopem do grantového programu VY ROZHODUJETE, MY POMÁHÁME Nadace rozvoje občanské společnosti a nadačního fondu TESCO. Měli jsme velikou radost, že jsme se se svým projektem Příroda pod mikroskopem dostali mezi první tři vybrané projekty v našem regionu.

Zdravá výživa

Díky grantu města Aše se podařilo na Základní škole Okružní zrealizovat projekt Zdravá výživa. Při jeho plánování jsme si jako cíl vytkli připravit si společně s našimi žáky a pro naše žáky zdravou a chutnou svačinu včetně dobrého zdravého pití. Chtěli jsme využít naši novou krásnou žákovskou kuchyňku a zapojit děti nejen do přípravy pokrmů, ale i do běžných kuchyňských prací. To, o čem se mluví v prvouce a přírodovědě, to znamená o zdravém životním stylu, jsme chtěli svým žákům předvést v praxi.

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Ve čtvrtek 17. 6. 2021 v 16.30 hodin proběhne schůzka rodičů budoucích prvňáčků nastupujících ve školním roce 2021/2022 do ZŠ a MŠ Aš, Okružní 57, okres Cheb. Schůzka proběhne ve druhém poschodí v aule školy. Všichni jste srdečně zváni. Pokud s sebou vezmete svého budoucího prvňáčka, ukážeme mu školu.

výběr z galerie: