Ukázková hodina v 1. třídě

17. října proběhlo již tradičně ukázkové vyučování v prvních třídách. Tato školní aktivita je velice oblíbená u rodičů a rodinných příslušníků a každoročně se těší hojné účasti.

Sportovní den na Okružce 2019

V úterý 24. 9. se na školním hřišti ZŠ Okružní uskutečnil sportovní den pro všechny žáky naší školy. Chtěli jsme zahájit školní rok společnou akcí a stmelit tak náš veliký žákovský kolektiv. Proto se děti rozdělily do skupin napříč ročníky od první až do osmé třídy.  Deváťáci se podíleli na organizaci.

Přespolní běh okrskové kolo 2019

Dne 26.9. 2019 se konalo Okrskové kolo přespolního běhu v Aši, na vrchu Háj, který úspěšně pořádala naše škola ZŠ Okružní. Za typického podzimního počasí se sešla velmi dobrá konkurence 5 škol. Soutěžilo se v 6 kategoriích a naši sportovci zaznamenali velmi dobré výsledky.