Nadace rozvoje nám pomohla získat mikroskopy

Loni na podzim se ZŠ Okružní přihlásila se svým projektem Příroda pod mikroskopem do grantového programu VY ROZHODUJETE, MY POMÁHÁME Nadace rozvoje občanské společnosti a nadačního fondu TESCO. Měli jsme velikou radost, že jsme se se svým projektem Příroda pod mikroskopem dostali mezi první tři vybrané projekty v našem regionu.

Zdravá výživa

Díky grantu města Aše se podařilo na Základní škole Okružní zrealizovat projekt Zdravá výživa. Při jeho plánování jsme si jako cíl vytkli připravit si společně s našimi žáky a pro naše žáky zdravou a chutnou svačinu včetně dobrého zdravého pití. Chtěli jsme využít naši novou krásnou žákovskou kuchyňku a zapojit děti nejen do přípravy pokrmů, ale i do běžných kuchyňských prací. To, o čem se mluví v prvouce a přírodovědě, to znamená o zdravém životním stylu, jsme chtěli svým žákům předvést v praxi.

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Ve čtvrtek 17. 6. 2021 v 16.30 hodin proběhne schůzka rodičů budoucích prvňáčků nastupujících ve školním roce 2021/2022 do ZŠ a MŠ Aš, Okružní 57, okres Cheb. Schůzka proběhne ve druhém poschodí v aule školy. Všichni jste srdečně zváni. Pokud s sebou vezmete svého budoucího prvňáčka, ukážeme mu školu.

výběr z galerie: