Seeberské strašidlo

Městské muzeum Františkovy Lázně vyhlásilo literární soutěž pro děti do 15 let na téma Seeberské strašidlo a my jsme se rozhodli této soutěže zúčastnit. Snažili jsme se napsat pohádky, povídky i básničky. Nejlepší výtvory byly zaslány do muzea a pak nastalo čekání, kdo z nás uspěje.

Seeberské strašidlo

Mezinárodní den dětí 2019

28. března jsme báječně oslavili Den učitelů. Kačka Kubincová a Dominik Vrabec, aktivní a nejstarší členové školního parlamentu, rozdávali mile překvapeným pedagogům růže, když jim před tím ve školním rozhlase poděkovali za jejich práci a pak i osobně poděkovali a popřáli hodně sil do dalších dnů a roků. Bylo to tak krásné, že jsme si tu atmosféru se školním parlamentem ještě jednou zopakovali.