Ježíškova překážková dráha 2018

V úterý 11. prosince se uskuteční přebor školy v Ježíškově překážkové dráze.Vstup povolen všem odvážným, statečným, šikovným, hbitým a mrštným.

Přebor školy o nejlepšího šplhouna a šplhnu

V úterý 4. prosince odpoledne učitelé pan K. Sláma a pan J. Podhajský uspořádali další z přeborů školy, tentokrát v disciplíně šplh na tyči s přírazem. Milým překvapením byl počet 22 startujících (12 dívek a 10 chlapců).

SOK - florbal pro žáky ZŠ a nižšího stupně Gymnázií

V pátek 23. 11. 2018 uspořádala ZŠ Hlávkova Aš další ročník turnaje ve florbalu pro žáky okrsku Aš. Akce proběhla v tělocvičně Keller Aš. Zúčastnila se i naše škola a za soupeře měla bohužel pouze 2 další přihlášené – ZŠ a MŠ Hazlov a pořádající ZŠ Hlávkova. Týmy byly v 1 skupině, kde se hrálo systémem každý s každým 1x15 minut. Pro malý počet účastníků se střetly chlapecké týmy celkem 2x. Vítězem a zároveň postupujícím do okresního kola se stala škola s nejvyšším počtem získaných bodů.