OVOV – okresní kolo ve Františkových Lázních

Ve čtvrtek 4. dubna 2019 se zúčastnili naši reprezentanti okresního kola OVOV závodů v lázeňském městě Františkovy Lázně. Základní škola uspořádala soutěž v halovém pětiboji, která byla současně postupovou soutěží do krajského kola v Karlových Varech.

Hola, hola, okružka volá!

ZŠ a MŠ Okružní srdečně zve v pátek 12. dubna k zápisu do 1. třídy své budoucí žáky a jejich rodiče. Škola vědomostí, pohybu a her nabízí kromě kvalitního vzdělávání spoustu zajímavých projektů, které všední školní práci činí atraktivnější a velmi dobře ji propojují s praktickým životem.

Jaro zaťukalo na dveře + foto

Jaro zaťukalo na dveře, a proto se ohlédneme, co se dělo v zimních měsících ve školní družině. Chladné zimní měsíce jsou za námi, bohatá nadílka sněhu lákala děti k dovádění, stavění sněhuláků. Do krmelce jsme donesli žaludy i kaštany, co jsme pro zvířátka na podzim nasbírali.