Všechny články

PF 2020

Klidné prožití vánočních svátků a hladký vstup do nového roku Vám přejí zaměstnanci MŠ Okružní Aš.

zveřejněno: 19. 12. 2019

Akce školky na fotkách

Na fotografiích Vám přinášíme několik posledních akcí, které jsme realizovali v naší školce.

zveřejněno: 12. 12. 2019

My se vody nebojíme!

…a nejen to. Od října letošního roku probíhá ve třídě Sluníčka z MŠ Okružní předplavecká výchova. Předškolní děti navštěvují každý pátek dopoledne plavecký bazén v Aši. Při nástupu holčička i kluk dostanou plavecký pás a hurá do vody. Hravou formou se děti seznamují s vodou, učí se správnému dýchání a díky pravidelným návštěvám se už nikdo vody nebojí. Ti nejodvážnější zkoušejí přelézt po pěnových žíněnkách vodní hladinu nebo skákat do vody. S dětmi plánujeme navštěvovat ašský bazén i příští pololetí.

zveřejněno: 12. 12. 2019

Oznámení pro rodiče

V době podzimních prázdnin (29. a 30. října) a ředitelského volna na základních školách (31. října a 1. listopadu) bude provoz mateřských škol z provozních důvodů omezen. Děti budou soustředěny na mateřské škole G. Geipela 15.

zveřejněno: 30. 9. 2019

Na návštěvě u prvňáčků, exkurse do ILOSu a spaní ve školce.

Fotografie z uvedených akcí.

Fotogalerie - Co jsme stihli od dubna? II

Fotogalerie z akcí za měsíce duben, květen a červen.

zveřejněno: 26. 6. 2019

Fotogalerie - Co jsme stihli od dubna?

Fotogalerie z akcí za měsíce duben, květen a červen.

Informace pro rodiče dětí, které byly přijaty do MŠ od 2. 9. 2019

Vaše dítě bylo přijato do naší mateřské školy. V týdnu od 17. 6. do 21. 6. navštivte pracoviště MŠ, na kterou bylo přijato (tzn. MŠ Okružní, MŠ G. Geipela, MŠ Mokřiny). Zde dostanete evidenční list, přihlášku ke stravování a dotazníky. Tyto vyplněné dokumenty přinesete od 26.8 do 30. 8. do MŠ.

zveřejněno: 4. 6. 2019

Oznámení o přijetí a informace pro rodiče dětí, které byly přijaty do MŠ od 1. 9. 2019

Pokud bylo Vaše dítě přijato do mateřské školy, v týdnu od 17. 6. do 21. 6. navštivte pracoviště MŠ, na kterou bylo přijato (tzn. MŠ Okružní, MŠ G.Geipela, MŠ Mokřiny). Zde dostanete evidenční list, přihlášku ke stravování a dotazníky. Tyto vyplněné dokumenty přinesete od 26. 8. do 30. 8. do MŠ. Tabulku přijatých naleznete v článku.

zveřejněno: 28. 5. 2019

Aktivity naší školky na fotografiích

Přinášíme vám fotky z našich aktivit posledních týdnů. Navštívili jsme společnost Ašské služby, ašskou knihovnu, podívali se na zvířecí farmu a do rybí líhně, či hledali solné skřítky.

zveřejněno: 28. 4. 2019