Ohlédnutí za akcemi MŠ

V článku neleznete ohládnutí za akcemi MŠ
24. 11. 2016

AKCE MŠ:

ZÁŘÍ

1. 9. 2016 – DÍLNY - ,,O nejhezčího ježka“- vyhlašujeme podzimní pracovně výtvarnou soutěž o nejhezčího ježka. Rodiče i děti se mohou zapojit do tvoření z papíru, odpadového materiálu, látky, podzimních listů a plodů…fantazii se meze nekladou. Ježky si vystavíme ve třídách a chodbě MŠ. Děti za odměnu obdrží drobný dárek z fondu SRPMŠ.
  2. 9. 2016 – TŘÍDNÍ SCHŮZKY – od 16:00h

ŘÍJEN

1. 10. 2016 – se v aule ZŠ uskutečnilo velmi zajímavé kouzelnické představení s názvem ,, Divadlo kouzel“, do kterého se zapojily i naše děti. Zejména malé ,, Žabičky “ byly u vytržení ze živé holubičky, kterou kouzelník ,,vykouzlil“ z klobouku. Představení se neslo ve veselém duchu a již se budeme těšit na další podobná vystoupení.
  2. 10. 2016 – VÝBĚR ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO
  3. 10. 2016 – děti ze třídy ,,Hvězdičky“ odjely do německé MŠ v Bad Elsteru na akci ,, Bramborový den“. S naší partnerskou školkou spolupracujeme již třetím rokem, děti navazují kontakty s německými kamarády, učí se hravou formou cizímu jazyku a na akci si mohly vytvořit bramborového panáčka, potisknout látkovou tašku bramborovými tiskátky a brambory opéct na ohni s ochutnávkou různě ochucených tvarohů. Dětem se výlet velice líbil…

LISTOPAD

3.11.2016 - ,, Halloweenský rej“ – strašáci a  strašidla, kostry a kostřičky, bubáci a Batmani, zrůdičky i krásné víly si zaskotačily za doprovodu čarovné hudby  na halloweenském bále. Děti v maskách byly opravdu kouzelné a statečné.

1. 11. 2016 – FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ – od 8:00h
  2. 11. 2016 – VÝBĚR ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO