Spolupráce s MŠ v Bad Elsteru

19. 6. 2018

Děti ze třídy SLUNÍČKA se v letošním školním roce 2017 / 2018 zúčastnily v rámci koordinačního centra TANDEM společného programu česko – německých setkávání dětí „Odmalička“. Projekt byl nazván „Od souseda k sousedovi“. V březnu měly české děti možnost seznámit se s velikonočními zvyky v Bad Elsteru tzv. „Eierschleudern“ a cestou za zatoulaným „Osterhase“. V květnu pak němečtí kamarádi navštívili geopark SOOS u Františkových Lázní. V rámci prohlídky se všechny děti mohly seznámit i s regionální florou, faunou a prehistorickou expozicí.