Informace pro rodiče dětí, které byly přijaty  do MŠ od 2. 9. 2019

Vaše dítě bylo přijato do naší mateřské školy. V týdnu od 17. 6. do 21. 6. navštivte pracoviště MŠ, na kterou bylo přijato (tzn. MŠ Okružní, MŠ G. Geipela, MŠ Mokřiny). Zde dostanete evidenční list, přihlášku ke stravování a dotazníky. Tyto vyplněné dokumenty přinesete od 26.8 do 30. 8. do MŠ.

Oznámení o přijetí a informace pro rodiče dětí, které byly přijaty do MŠ od 1. 9. 2019

Pokud bylo Vaše dítě přijato do mateřské školy, v týdnu od 17. 6. do 21. 6. navštivte pracoviště MŠ, na kterou bylo přijato (tzn. MŠ Okružní, MŠ G.Geipela, MŠ Mokřiny). Zde dostanete evidenční list, přihlášku ke stravování a dotazníky. Tyto vyplněné dokumenty přinesete od 26. 8. do 30. 8. do MŠ. Tabulku přijatých naleznete v článku.

Aktivity naší školky na fotografiích

Přinášíme vám fotky z našich aktivit posledních týdnů. Navštívili jsme společnost Ašské služby, ašskou knihovnu, podívali se na zvířecí farmu a do rybí líhně, či hledali solné skřítky.

nejbližší události:

24.6.2019