Uzavření školek

Na základě doporučení MŠMT a po dohodě se zřizovatelem budou všechny naše mateřské školy v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu od úterý 16.3.2020 do odvolání uzavřeny. Viz článek
16. 3. 2020

Oznámení o uzavření mateřských škol

Na základě doporučení MŠMT a po dohodě se zřizovatelem dojde v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu k uzavření mateřských škol Gustava Geipela, Okružní a Mokřiny, a to od úterý 17. března 2020 do odvolání mimořádných opatření.

Žádosti o ošetřovné pro zákonné zástupce při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření mateřské školy bude zástupkyně ředitele pro mateřské školy paní Kotalová (popř. pověřená pracovnice školy) potvrzovat na telefonické vyžádání (kontakt 731 454 404) na mateřské škole Gustava Geipela pro všechny úseky mateřských škol, a to v době od 7 do 15 hodin. Vyplněný formulář je možné si doma vytisknout, vyplnit a do školy si ho přijít pouze potvrdit. Pro formulář ale nemusíte chodit osobně, na požádání vám ho také můžeme již vyplněný zaslat elektronicky.

Věříme, že budete vnímat toto opatření jako důležitý preventivní krok k minimalizaci rizika nákazy a zachování zdraví vašich dětí.

Děkujeme za pochopení, Mgr. Jiřina Červenková, ředitelka Základní školy a mateřské školy Aš, Okružní 57, okres Cheb, příspěvková organizace

Žádost o ošetřovné