Projekt Babičky čtou dětem 2017

V prvním říjnovém týdnu jsme začali v naší MŠ s projektem.
12. 10. 2017

V prvním říjnovém týdnu jsme začali v naší MŠ s projektem, který vznikl ve spolupráci s Osadním výborem v Mokřinách. Projekt Babičky čtou dětem je zaměřen na rozvoj předčtenářské gramotnosti dětí v mateřské škole. Během školního roku budou  chodit na návštěvu do MŠ nejen babičky z Osadního výboru, ale i babičky Mokřinské a budou číst dětem příběhy, pohádky, pověsti i bajky. Některé čtenářské chvilky s babičkou se také uskuteční v klubovně Osadního výboru, kam pro změnu přijdou na návštěvu za babičkou děti.

První čtení dětem bylo v duchu vzpomínek na staré časy, kdy babičky babiček byly ještě děti. A jaké to bylo, když se povídalo, vyprávělo a četlo v chaloupkách za pecí při světle petrolejové lampy ...

Souvisejicí galerie