Oznámení pro rodiče

V době podzimních prázdnin (29. a 30. října) a ředitelského volna na základních školách (31. října a 1. listopadu) bude provoz mateřských škol z provozních důvodů omezen. Děti budou soustředěny na mateřské škole G. Geipela 15.

Informace pro rodiče dětí, které byly přijaty  do MŠ od 2. 9. 2019

Vaše dítě bylo přijato do naší mateřské školy. V týdnu od 17. 6. do 21. 6. navštivte pracoviště MŠ, na kterou bylo přijato (tzn. MŠ Okružní, MŠ G. Geipela, MŠ Mokřiny). Zde dostanete evidenční list, přihlášku ke stravování a dotazníky. Tyto vyplněné dokumenty přinesete od 26.8 do 30. 8. do MŠ.

Oznámení o přijetí a informace pro rodiče dětí, které byly přijaty do MŠ od 1. 9. 2019

Pokud bylo Vaše dítě přijato do mateřské školy, v týdnu od 17. 6. do 21. 6. navštivte pracoviště MŠ, na kterou bylo přijato (tzn. MŠ Okružní, MŠ G.Geipela, MŠ Mokřiny). Zde dostanete evidenční list, přihlášku ke stravování a dotazníky. Tyto vyplněné dokumenty přinesete od 26. 8. do 30. 8. do MŠ. Tabulku přijatých naleznete v článku.

nejbližší události:

výběr z galerie: