PODZIMNÍ TVOŘENÍ Z PŘÍRODNIN

Ještě v úterních dopoledních hodinách to vypadalo, že se naplánované společné „Podzimní tvoření z přírodnin“ na zahradě naší mateřské školy v ulici Gustava Geipela v Aši neuskuteční z důvodu proměnlivého počasí. Ale během poledního odpočinku dětí se počasí umoudřilo, dokonce začalo prosvítat slunce, a tudíž jsme mohli připravit materiál na tvoření.

Odpoledne s pejsky

Za krásného podzimního, sluncem prozářeného úterního odpoledne,15.října 2019, jsme se sešli na zahradě mateřské školy v ulici Gustava Geipela v Aši. Zde se uskutečnilo další, již třetí setkání rodičů a dětí nazvané „Odpoledne s pejsky.“

Návštěva v MŠ Gattendorf

Dne 16. října jsme se skupinou předškoláků navštívili naše německé kamarády v mateřské škole v Gattendorfu. Po milém přivítání jsme si společně pochutnali na připravené svačince a pak se děti pustily do práce.

nejbližší události:

11.12.2019
předplavecký výcvik – kytičky

11.12.2019
zavírání zahrady – akce pro rodiče a děti

13.11.2019
Bacílek – ježci (šablony)

cvičení ve sportovní hale- ježci , kytičky

18.11.2019
Budu v bezpečí