Pomoc útulku pro opuštěné psy v Horní Hraničné u Chebu

Během měsíce května zorganizovala třída Lvíčat v naší mateřské škole sbírku krmiva a jiných pamlsků pro opuštěné pejsky v útulku v Horní Hraničné u Chebu. Dětskými obrázky vyzdobená krabice byla plná během několika dnů, s velkou radostí jsme rychle přistavili novou. Moc děkujeme všem rodinám, které do této úspěšné sbírky přispěly. Paní učitelka Blanková tento krásný dárek osobně předala těm, kteří se o opuštěné psy v útulku starají. Jejich poděkování najdete na Facebooku.

Seznam přijatých dětí do MŠ

Seznam přijatých dětí do MŠ naleznete uvnitř článku

Výtvarná soutěž - "Ulice není herna"

Tým silniční bezpečnosti ve spolupráci s Policií ČR vyhlásil výtvarnou a literární soutěž projektu „Markétina dopravní výchova“ s názvem „ULICE NENÍ HERNA“. Soutěž probíhala v období od 5. 10. 2020 do 18. 12. 2020. Této soutěže se zúčastnila naše třída „Lvíčata“, která se se svou tvorbou dostala až do celorepublikového kola. Dne 2. března 2021 jsme obdrželi zprávu, že Lvíčata vyhrála 1. místo!!!! Radost byla obrovská!!! Ale protože nebylo možné se zúčastnit slavnostního předávání cen, preventisté Policie ČR přijeli za dětmi a předali ceny přímo dětem ve školce. Více ve fotografiích.

nejbližší události: