Putování za zvířátky

V úterý 1.října 2019 se na zahradě mateřské školy v ulici Gustava Geipela v Aši, která byla vybudovaná díky spolufinancování Státního fondu životního prostředí České republiky, uskutečnilo již druhé setkání dětí a rodičů „Putování za zvířátky.“

Seznámení s tradicemi

Dne 25. září 2019 proběhlo v mateřské škole G. Geipela další setkání našich předškoláků s německými kamarády z MŠ Gattendorf. Společně jsme se vydali do ašského muzea, kde jsme si prohlédli expozici textilního průmyslu, který v minulosti proslavil naše město.

Oznámení pro rodiče

V době podzimních prázdnin (29. a 30. října) a ředitelského volna na základních školách (31. října a 1. listopadu) bude provoz mateřských škol z provozních důvodů omezen. Děti budou soustředěny na mateřské škole G. Geipela 15.

nejbližší události:

24.10.2019