Oznámení o omezení provozu školky

Od pondělí 18. ledna 2021 je omezen provoz MŠ Gustava Geipela. Do MŠ mohou chodit pouze děti, které školku nenavštevovaly do 11. ledna 2021. Děti, které byly v MŠ do pondělí 11. ledna mají nařízenou karanténu (Covid-19) a rodiče mohou čerpat OČR.

OTEVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

VÁŽENÍ RODIČE, OD 2.11.2020 BUDE MATEŘSKÁ ŠKOLA OPĚT V BĚŽNÉM PROVOZU. PROSÍME RODIČE, KTEŘÍ JSOU NA OČR, RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ NEBO PRACUJÍ Z DOMOVA, ABY V TOMTO RIZIKOVÉM OBDOBÍ NEPOSÍLALI DĚTI DO ŠKOLKY A POMOHLI NÁM TAK MINIMALIZOVAT RIZIKO ŠÍŘENÍ NÁKAZY. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ, Mgr. J.Červenková.

Zahrada pohybu

Po uzavření mateřské školy kvůli prevenci proti šíření COVID 19 jsme uvítali uvolnění opatření a pozvali jsme na naši školní zahradu paní učitelky a děti z mateřské školy Okružní Aš a mateřské školy Mokřiny.

nejbližší události: